Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stanios cup 2010

 

S Dragem jsme se zúčastnili v kategorii IPO3.

Nedopadli jsme vůbec dobře. Hodně jsem váhala, jestli se mám vůbec zúčastnit, vzhledem ke zranění, co se mu stalo při tréninku na obraně. Při kontroláku si nějak asi narazil přední nohu, proto jsme ani nestartovali na výb.závodě u nás. Dodnes ještě po jakékoliv námaze začne kulhat. Bohužel jsem to však uspíšila, bylo to na něj ještě moc brzy, takže techniku zvládl celkem slušně, kromě revírů, kde pobíhal celkem zmateně, ale na kontrolák se už vydal někam pryč do prostoru a figuranta nezadržel. Takže hlavně snad doléčíme tu nohu a pak uvidíme, co bude dál.

Na stopě se zas vydal svým rychlým tempem, takže první lom velké ověřování, taktéž druhý úsek a  bez PT, pak už to celkem šlo, ale na čtvrtém lomu se ztratil, takže 49b..

Poslušnost - chůze bez koncentrace, ve skupince si dokonce začal čuchat ty své háravé fenky, místo sedni lehnul, kroky při stůj, při vysílačce lehnul až na druhý povel, jen aporty byly celkem fajn, už se nevydal na okružní cestu kolem placu + další drobné chyby - 82b..

Jinak závod byl super,  plno cen, i počasí vyšlo krásně. Škoda, že za dobrmany jsme strartovaly jen dvě, já a Lenka s Belami Moravia Heart, která v kategorii Baby získala krásné 2.místo, a aspoň ona za dobrmany zabojovala.

Fotky Draga a Enii(Belami) ve mé fotogalerii Stanios Cup, dále fotky z IPO3 ve fotogalerii Simony Markové  4tlapky zde.