Jdi na obsah Jdi na menu
       Tak jsme složili v tom parnu zkoušku Ipo1 na cvičišti v O.-Kunčicích, rozhodčí byl J.Surovec, figurant R.Parolek. Zkouška proběhla v rámci hesla skoro vše poprvé.

       Na stopě - poprvé bez pamsků. Stopa sice byla ve vyšší trávě,ale vzhledem k horku, už proschlá. Takže než jsme došli k nášlapu, měl už jazyk na vestě. Na stopu jsem uváděla ihned, vyšel v pohodě, ale když po chvíli zjistil, že se žádné pamsky nekonají, tak jsme tu stopu velice rychle proběhli bez označení obou předmětů, ještě se stihl podívat, kde je Karinka a ke konci už toho měl dost, tak šel s vyšším nosem, k tomu 2x ověření lomu, tak za 76 bodů.

       Poslušnost - tady zažil poprvé střelbu u chůze, tak se podíval, jestli se náhodou nepráská bičem. A u vysílačky vždycky něco našel, nikdy jsem to nezkusila naostro, myslela jsem, že poslechne, ale bohužel neposlechl a hledal... a já málem přišla o hlasivky, takže za 92 b.  Video zde.

      A obrana. Tady ho více zajímalo čuchat háravé fenky po zemi než figurant, tak že když jsem nastupovala, tak ani nevěděl, že tam někde figurant je, tak proto i oběhl zástěnu, kterou poslední dobou zkouší neobíhat. A před kontrolákem se začal čumět jen na mně, což při obraně nikdy nedělá, tak jsem mu trošku musela toho lumpa ukázat, jinak snad myslel, že zas bude poslušnost. Jinak klasika, plné zákusy, trochu brzda na kontroláku, tak obrana za 96. Video zde.